x

Најдобрата гејминг конзола, за децата од 80'

Категорија: Забава Објавено на 27 Октомври, 2013 од Божидар Трпков

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.