x

Најдобри iOS игри за 2018 година!

Категорија: Софтвер // iOS Објавено на 23 Април, 2018 од GSM.mk

Што е подобро од одлична игра за смартфон доколку сакате да тепате време? Доколку имате iOS уред, еве неколку игри кои треба да ги пробате:

1. Fortnite

Best iOS games to play in 2018


2.PUBG

Best iOS games to play in 2018


3. South Park: Phone Destroyer

Best iOS games to play in 2018


4. Animal Crossing: Pocket Champ


5. Sims Mobile

Best iOS games to play in 2018


6. Dungeon Hunter 5

Best iOS games to play in 2018


7. Standoff 2

Best iOS games to play in 2018


8. Full Of Stars

Best iOS games to play in 2018


9. Iron Blade

Best iOS games to play in 2018


10. BlackBox


Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.