x

Најдобри таблети во 2020 година!

Категорија: Новости // Таблети Објавено на 23 Јануари, 2020 од GSM.mk

Кои се најдобрите таблети во моментот? Да погледнеме:

1. Apple iPad Pro 11 и 12.9 инчен

The best tablets to buy in 2020

 • Одличен дисплеј
 • Голем избор на апликации и игри
 • Брзи перформанси
 • Добри камери
 • Солидна батерија
 • Квалитетни звучници
2. Samsung Galaxy Tab S6

The best tablets to buy in 2020

 • Прекрасен дисплеј
 • Премиум дизајн со тенки рамки
 • Моќни звучници
 • S Pen пенкало
 • Солидни камери
3. Apple iPad (2019)

The best tablets to buy in 2020

 • Одлична цена
 • Голем избор на апликации и игри
 • Солидна батерија
4. Samsung Galaxy Tab S4

The best tablets to buy in 2020

 • Премиум дизајн
 • S Pen пенкало
 • Брз софтвер
5. Amazon Fire HD 10

The best tablets to buy in 2020

 • Евтин
 • Издржлива батерија
 • Alexa поддршка

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.