x

Неверојатни есенски попусти во Ledikom: iPhone Xs, Galaxy J2, Galaxy J8 и многу повеќе!

Категорија: Технологија // Новости Објавено на 15 Октомври, 2018 од GSM.mk

Сезоната на есенски попусти започна. Искористете ги одличните цени на најпопуларните смартфони за 2018 година и подновете се со нов смартфон пред крајот на годината!

Без разлика дали сте во потрага по смартфон со моќни перформанси, како iPhone Xs, или сепак сте љубител на потрадиционалните уреди, како Nokia 105, во чест на есента, цените на сите телефони во Ledikom се со одлични попусти. 

За малку да Ви го олесниме изборот, направивме кратка листа:

1. iPhone Xs 

- моќни перформанси

- одлични камери

- модерен дизајн


2. Huawei P20 Lite


- компактен

- модерен дизајн

- дуален систем камери


3. Galaxy Note 9 - 729€ (44,890 den)


- компатен дизајн

- моќни камери

- S Pen пенкало


4. Galaxy J8

- голем дисплеј

- дуален систем камери

- издржлива батерија


5. Galaxy Ј2

- компактен

- ниска цена

- интересен избор на бои


6. Galaxy J6+

- голем дисплеј

- солидни камери

- ниска цена


7. Nokia 105

- практичен

- едноставен за користење

- евтин

За повеќе информации, како и поголем избор на уреди, посетете ја страна на Ledikom.mk

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.