x

Twitter казнет со 150 милиони долари

Категорија: Новости // Бизнис Објавено на 02 Јуни, 2022 од GSM.mk

Asus ROG Phone 6 ќе биде лансиран на 5 јули

Категорија: Новости // Телефони Објавено на 02 Јуни, 2022 од GSM.mk

Honor 70 носи Snapdragon 778G и 66W полнење

Категорија: Новости // Телефони Објавено на 31 Мај, 2022 од GSM.mk

Samsung тивко го официјализира Galaxy M13

Категорија: Новости // Телефони Објавено на 27 Мај, 2022 од GSM.mk