x

Honor X20 SE ќе доаѓа со чипсет Dimensity 700

Категорија: Новости // Телефони Објавено на 25 Јуни, 2021 од GSM.mk

Поглед во новиот Sony Xperia 10 III

Категорија: Новости // Телефони Објавено на 18 Јуни, 2021 од GSM.mk