x

Се појавуваат рендерите на OnePlus Nord CE 3

Категорија: Новости // Телефони Објавено на 30 Ноември, 2022 од GSM.mk

Asus го претстави ROG Phone 6 Diablo Immortal Edition

Категорија: Новости // Телефони Објавено на 18 Ноември, 2022 од GSM.mk

Oppo A1 Pro е најавен со SD695 и AMOLED екран од 120 Hz

Категорија: Новости // Телефони Објавено на 17 Ноември, 2022 од GSM.mk