x

Oppo Reno 9 ќе има Snapdragon 778G, 12GB RAM

Категорија: Новости // Телефони Објавено на 13 Октомври, 2022 од GSM.mk

Samsung Galaxy A54 добива главна камера од 50 MP

Категорија: Новости // Телефони Објавено на 04 Октомври, 2022 од GSM.mk

Redmi Pad доаѓа на 4 октомври

Категорија: Новости // Таблети Објавено на 29 Септември, 2022 од GSM.mk