x

Објавата на Sony WF-1000XM4 е закажана за 9 јуни

Категорија: Рецензии // Гаџети Објавено на 03 Јуни, 2021 од GSM.mk

Претстојните безжични слушалки на Sony WF-1000XM4 со ANC протекуваат лево и десно и сега конечно добивме датум на лансирање. Сони објави официјален канал на YouTube на својот официјален канал за „Навистина тивок. Настанот наменет за 4 ти е закажан за 9 јуни. Настанот треба да започне во 1 часот по полноќ во Јапонија на 9 јуни.


Новиот предводник на TWS слушалки на Sony треба да дебитира со сосема новиот процесор Sony V1 на компанијата со подобрено активно откажување на бучавата и подигнување на глас. Во ушите ќе се појави нов покомпактен дизајн во ушите и потенок случај на полнење. Траењето на батеријата се очекува да помине за 8 часа само на слушалките, додека случајот вкупно испука до 24 часа. Полнењето ќе се изврши преку USB-C или безжично на компатибилни Qi-полначи.


Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: includes/sidebar.php

Line Number: 57

https://gsm.mk/">

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 4

Filename: includes/sidebar.php

Line Number: 57

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: includes/sidebar.php

Line Number: 57

 • A PHP Error was encountered

  Severity: Notice

  Message: Undefined offset: 5

  Filename: includes/sidebar.php

  Line Number: 58

 • A PHP Error was encountered

  Severity: Notice

  Message: Trying to get property of non-object

  Filename: includes/sidebar.php

  Line Number: 58

  https://gsm.mk/">

  A PHP Error was encountered

  Severity: Notice

  Message: Undefined offset: 5

  Filename: includes/sidebar.php

  Line Number: 58

  A PHP Error was encountered

  Severity: Notice

  Message: Trying to get property of non-object

  Filename: includes/sidebar.php

  Line Number: 58

  " alt="

  A PHP Error was encountered

  Severity: Notice

  Message: Undefined offset: 5

  Filename: includes/sidebar.php

  Line Number: 58

  A PHP Error was encountered

  Severity: Notice

  Message: Trying to get property of non-object

  Filename: includes/sidebar.php

  Line Number: 58

  " align="left" width="100" height="60" />

  A PHP Error was encountered

  Severity: Notice

  Message: Undefined offset: 5

  Filename: includes/sidebar.php

  Line Number: 58

  A PHP Error was encountered

  Severity: Notice

  Message: Trying to get property of non-object

  Filename: includes/sidebar.php

  Line Number: 58

  https://gsm.mk/">

  A PHP Error was encountered

  Severity: Notice

  Message: Undefined offset: 5

  Filename: includes/sidebar.php

  Line Number: 58

  A PHP Error was encountered

  Severity: Notice

  Message: Trying to get property of non-object

  Filename: includes/sidebar.php

  Line Number: 58