x

Осум трикови за квалитетни фотографии со смартфон!

Категорија: Софтвер // Туторијали Објавено на 09 Февруари, 2017 од GSM.mk

Ако некогаш квалитетните и врвни фотографии без резервирани само за оние со скапи фотоапарати, денеска нештата се сменија - може секој да направи добра фотографија со својот смартфон и резултатот да биде одличен.

Без разлика дали сте аматер или попрофесионално се занимавате со смартфон фотографија, овие трикови сигурно ќе ви се најдат. Во видеото вклучени се осум трикови и совети за фотографии со мобилен телефон кои може сами да ги направите, со помош на некој предмет и малку имагинација.

Погледнете го видеото: 

Извор: kajgana.com

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.