x

Отпакување и први импресии Palm Phone: Да, навистина е колку дланката!

Категорија: Новости // Телефони Објавено на 06 Ноември, 2018 од GSM.mk

Верувале или не, Palm Phone е навистина мал уред кој е "додаток" за вашиот смартфон..

Неговата основна "задачa" е е да ви ги овозможи основните функции кои ги нудат останатите телефони, но уште поважно, да ги минимизира дистракциите кои обично доаѓаат со смартфоните - социјални мрежи, игри, забавни апликации и слично. Да се запознаеме со него подетално:


Palm Phone е достапен по цена од 350 долари. Дали би биле заинтересирани во ваков уред?

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.