x

Ова се случува кога ќе побарате помош од погрешен Photoshop мајстор!

Категорија: Забава Објавено на 10 Јули, 2019 од GSM.mk

Досега повеќепати сме пишувале за Photoshop вештините на Џемс Фридман, а овој пат Bored Panda објави и нова галерија од неговите дела.

И покрај сè, луѓето сè уште му испраќаат фотографии во кои го замолуваат за услуги. Тој прифаќа да им помогне, со урнебесни решенија. Ова е резултатот:

Извор: kajgana.com

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.