x

Photoshop мајсторот напаѓа повторно!

Категорија: Забава Објавено на 08 Јули, 2019 од GSM.mk

Џејмс Фридман е познат Photoshop волшебник кој им ги исполнува желбите на обожавателите, на професионален начин.

Bored Panda објави негови нови дела, интервенции за кои не веруваме дека им се допаднале на клиентите :)

Извор: kajgana.com

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.