x

Поглед во новиот iPad Pro

Категорија: Новости // Таблети Објавено на 21 Мај, 2021 од GSM.mk

Новиот iPad Pro го доби најновиот М1 процесор, а со 12,9-инчниот iPad Pro има Mini LED екран со подобар контраст.

iPad Pro е достапен во две верзии и има сличен дизајн како минатогодишниот 11 и 12,9-инчен iPad Pro, но со понапредни камери.

Останатите детали погледнете ги во видеото.Извор:Кајгана.мк


Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: includes/sidebar.php

Line Number: 45

https://gsm.mk/">

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 5

Filename: includes/sidebar.php

Line Number: 45

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: includes/sidebar.php

Line Number: 45