x

Прво видео од Galaxy Watch 3!

Категорија: Технологија // Новости Објавено на 30 Јули, 2020 од GSM.mk

Galaxy Watch 3 официјално треба да биде претставен на 5 август, но на некој начин веќе се појави првото видео од него..

Galaxy Watch 3 го очекуваме на 5 август, заедно со Galaxy Note 20 серијата и новите уреди на преклопување на Samsung. Но, на YouTube каналот The Mobile Central веќе се појави првото видео од паметниот часовник, заедно со првите импресии за него:


Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.