x

Што има во внатрешноста на iPhone 12?

Категорија: Новости // Телефони Објавено на 28 Октомври, 2020 од GSM.mk

Дечките од YouTube каналот What's Inside?, секогаш ни откриваат интересни работи.

Во новото видео ќе ви покажат што има во внатрешноста на новиот iPhone 12, колку е издржлив и еден куп други работи кои сигурно ве интересираат.

Погледнете го видеото.


Извор: kajgana.com

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.