x

Смешни моменти од GTA игрите низ GIF-ови

Категорија: Рецензии // Игри Објавено на 07 Ноември, 2016 од GSM.mk

Погледнете дел од најсмешните gif-ови од GTA игрите!

Grand Theft Auto франшизата е една од најпопуларните меѓу видео игрите во светот. Токму затоа овие наслови имаат милиони корисници, со различни искуства од GTA игрите. Меѓу нив се и многу смешни искуства и моменти, што ги најдовме на интернет во форма на GIF-овите, кои што сигурно ќе ве насмеат.

Извор: kajgana.com

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.