x

Тепање досада во лето: Најдобри Android игри!

Категорија: Забава Објавено на 21 Јули, 2019 од GSM.mk

Во iOS и Android продавниците има голем број игри, а бидејќи летото е период кога обично имаме многу слободно време, решивме да ги споделиме со вас најдобрите меѓу нив:

Овој пат, станува збор за игри достапни за Android сопствениците.

1. Armajet


2. Dota Underlords

Best free Android games to play on your phone or tablet in 2019


3. Brawl Stars


4. Oceanhorns


4. Shadowgun Legends

5. Alto's Odyssey


6. Command & Conquer: Rivals

Best free Android games to play on your phone or tablet in 2019


7. Star Combat


8. Sky Force Reloaded


9. Data Wing


10. Xenoraid


Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.