x

Топ 10 нивоа од игри со најреалистична графика

Категорија: Забава Објавено на 09 Март, 2021 од GSM.mk

Одредени нивоа и локации во игриците и тоа како отскокнуваат од другите и изгледаат навистина вистинито, па играчот често за момент заборава дека не е во реалниот свет.

Ова видео ги разгледува 10-те такви локации кои имаат неверојатна графика.


Извор: kajgana.com

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.