x

Топ 20 нови игри за PS4

Категорија: Забава Објавено на 04 Март, 2021 од GSM.mk

PlayStation 4 и натаму е многу популарен, а на YouTube каналот Gameranx се објавени топ 20 нови игри за 2021 година.

Погледнете го видеото.


Извор: kajgana.com

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.