x

Топ 8 нови игри за мај 2021

Категорија: Рецензии // Игри Објавено на 28 Април, 2021 од GSM.mk

На YouTube каналот на Gameranx се објавени новите 8 игри кои пристигнуваат наредниот месец. Во мај ќе има нови одлични игри кои ќе бидат достапни за PC, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch. Погледнете го видеото.Извор: Кајгана.мк

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.