x

Видео: Колку е издржлив OnePlus Nord?

Категорија: Новости // Телефони Објавено на 29 Јули, 2020 од GSM.mk

OnePlus Nord е новиот уред од средна класа претставен на пазарот. Да провериме колку е издржлив:

OnePlus Nord доаѓа со голем број интересни карактеристики, но покрај тоа, уште една работа која ги интересира потенцијалните сопственици пред да купат нов смартфон е колку е всушност издржлив. Да погледнеме:


Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.