x

Видео на iPhone 13 Pro Max покажува елегантен изрез

Категорија: Новости // Телефони Објавено на 06 Мај, 2021 од GSM.mk

YouTube каналот Unbox Therapy ги доби рацете на реалниот изглед на атарот на Apple iPhone 13 Pro Max. Иако е нефункционална единица, таа ни дава добра идеја за тоа што треба да се случи подоцна оваа година.

Лажните единици обично се базираат на гласини за шеми. Не е невообичаено за производителите на уреди да даваат такви информации на производителите на додатоци неколку месеци пред лансирањето на производот.Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.