x

Видео: Отпакување на OnePlus 6 и први импресии

Категорија: Технологија // Новости Објавено на 17 Мај, 2018 од GSM.mk

OnePlus официјално го претстави својот нов смартфон, запознајте го OnePlus 6:

OnePlus постојано ја подобрува својата победничка формула кај смартфоните: OnePlus 6 нуди одлични спецификации и одличен дизајн по разумна цена. Откако се запознавме со неговите спецификации, да погледнеме како изгледа неговото отпакување.

Во кутијата се наоѓа:

  • OnePlus 6
  • силиконска маска
  • полнач
  • упатсво

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.