x

Видео: Отпакување на OnePlus 6T!

Категорија: Новости // Телефони Објавено на 15 Ноември, 2018 од GSM.mk

OnePlus 6T е еден од најновите премиум смартфони на пазарот. Да погледнеме што навистина нуди:

Како и неговите претходници, OnePlus 6T доаѓа со истата "успешна формула" - одличен изглед, моќни перформанси, благодарение на Snapdragon 845, голем AMOLED дисплеј, издржлива батерија, брзо полнење, и за прв пат, скенер за отпечатоци под дисплејот. Се разбира, сето ова е придружено од уште една многу важна карактеристика - цена од 550 долари, значително пониска од онаа на конкуренцијата, вклучувајќи ги Samsung, Apple и сите останати компании.

Па, дали OnePlus 6T е уред кој вреди да се купи, доколку не сакате да потрошите 1000 долари, а сепак посакувате уред со моќни перфоманси и одличен изглед? Ајде да погледнеме:


Во кутијата се наоѓа:

  • OnePlus 6T
  • Силиконска маска
  • Брз полнач
  • OnePlus стикери
  • Упатство
  • Гаранција

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.