x

Xiaomi KingSmith WalkingPad R2 - Трака за пешачење и трчање

Категорија: Рецензии // Гаџети Објавено на 24 Декември, 2022 од GSM.mk

Подари си ја себеси или на твоите најблиски и ладното време повеќе нема да биде причина за одложување на спортските активности.

Траката за трчање на Xiaomi WalkingPad R2, достапна во пред-нарачка во Смартус со супер намалена цена.

R2 функционира на едноставен начин, лесно се преклопува, а со помош на двете тркалца лесно ќе ја пренесете од една во друга просторија во домот.

Траката може да се управува преку апликација и со далечинско преку гласовни команди а истото ќе го најдете во самото пакување.


Во зависност од твојата моментална желба, расположение и физичка подготвеност, подесувај ја брзината на движење од 0.5км до 10 км/ч. Цврстата структура е изработена од челик, делови алуминиум и држач за раце од цврста пластика. Ова се само дел од карактеристиките кои ја прават стабилна и сигурна за целото семејство.

Xiaomi Walkingpad R2 може да се нарача на следниот линк со бесплатна достава низ цела Македонија и 2 години гаранција.


Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.