x

Запознајте го јутјуберот кој живее во колиба, а има R32 Skyline GT-R

Категорија: Забава Објавено на 10 Февруари, 2020 од GSM.mk

Еве што имаше да каже јутјуберот Џими.

Џими Бродбент е креатор на успешниот YouTube канал за sim racing Jimmy Broadbent. Екипата на DriveTribe отиде да го запознае Џими, кој живее во колиба во градината на мајка му, а поседува редок Nissan Skyline R32 GT-R во одлична состојба.

Извор: kajgana.com

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.